KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14555001
nr 1455 5001
Egron Lundgren
(1815-1875), Sverige
Oljemålning, Man med åsna. Signerad. Olja på duk, 40x30 cm, yttermått inklusive ram: 54x45 cm
Utrop:
6.000 kr
Såld:
4.000 kr
måndag 21 mars 2022
kl 18:10:34
18/3 12:26:16
Egron Lundgren
Läs mer om Egron Lundgren